KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16416197
nr 1641 6197
Ragnar Sandberg
(1902-1972), Sverige
Tusch, Modellstudie, Monogramsignerad, Daterad 7. 4. 51. Bildmått: 26x15 cm, yttermått inklusive ram: 43x29,5
Ragnar Sandberg, svensk målare och grafiker född 1902, död 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:12:43
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Ragnar Sandberg
Läs mer om Ragnar Sandberg